Kontakt:

tel: 12 266 68 84

tel. kom.  602 280 400

email rejestracja@ulatowski.pl

 

Formularz kontaktowy

Pola oznaczone * są wymagane.

 

 

EVLT, leczenie żylaków laseremDr n. med. Zbigniew Ulatowski dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu oferuje  usługi medyczne w zakresie szeroko rozumianej chirurgii naczyniowej. Jego pacjentami są przede wszystkim mieszkańcy Krakowa i okolic, ale nie tylko. Gabinet ten odwiedzają wszyscy ci, którzy cenią wysoką jakość usług medycznych.

Dr Ulatowski specjalizuje się w laserowym usuwaniu żylaków kończyn dolnych, w skrócie zwanym EVLT. Metoda ta charakteryzuje się o wiele mniejszym stopniem inwazyjności w porównaniu do tradycyjnej operacji żylaków. Podczas zabiegu do niewydolnej żyły przez niewielkie nacięcie wprowadzany jest światłowód, który przewodzi emitowaną przez laser, silnie skoncentrowaną wiązkę światła. Energia lasera doprowadza do destrukcji elementów białkowych ścian żyły, a następnie ich obkurczenia i zamknięcia. Zabieg odbywa się  przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego, trwa bardzo krótko (od 1 do 1,5 godziny) i nie wymaga hospitalizacji. W związku z tym laserowe usuwanie żylaków to metoda szczególnie polecana wszystkim pacjentom ceniącym swój czas i oczekującym skutecznej pomocy w walce z żylakami.

 

Drodzy Państwo,

    Od ponad 30 lat sukcesywnie świadczęusługi medyczne z zakresu leczenia chorób tętnic i żył. Gwarantuję profesjonalną opiekę medyczną oraz nowoczesne metody leczenia m.in laserowe usuwanie żylaków. Kładziemy ogromny nacisk na najwyższą jakość oferowanych usług.

    Aby uzyskać specjalizację z chirurgii naczyniowej ze specjalizacją z chirurgii ogólnej, w ciągu wielu lat, zdobywałem wiedzę teoretyczną i praktyczną w klinikach chirurgii naczyniowej oraz odbyłem wiele stosownych szkoleń. 

    Zapraszam na specjalistyczne konsultacje oraz zabiegi z szeroko pojętej chirurgii naczyniowej. Służę swoją wiedzą, doświadczeniem i czasem.

Z poważaniem,

Zbigniew Ulatowski